
Ruben Van Gucht boeken
Sportieve verhalen, scherpe interviews en boeiende moderatie
Boek Ruben Van Gucht via House of Entertainment en haal een ervaren presentator, moderator en spreker in huis die weet hoe hij een publiek kan raken, boeien en verbinden. Sinds zijn debuut in de sportjournalistiek in 2007 reist Ruben Van Gucht de wereld rond voor de strafste sportverhalen.
Intussen is hij een vaste waarde bij de VRT, waar hij onder meer bekend is als het gezicht van programma’s als Sportweekend, De Kleedkamer, Extra Time Koers en De Zevende Dag. Ook op Radio 2 is Ruben te horen in het zaterdagochtendprogramma De Weekwatchers. Daarnaast staat hij regelmatig live op het podium met eigen voorstellingen zoals Van 7 tot 77 (met Jacques Vermeire) en zijn theatertournee rond bijzondere sportverhalen.
Wil jij Ruben Van Gucht boeken als presentator, moderator of spreker? Contacteer House of Entertainment voor prijs en beschikbaarheid.
Waarom Ruben Van Gucht boeken?
✅ Bekend van tv-programma’s als Sportweekend, De Kleedkamer & Extra Time Koers
Een vertrouwd gezicht voor sportminnend Vlaanderen.
✅ Ervaren moderator en host voor congressen, evenementen en tv-opnames
Professioneel, gevat en inhoudelijk sterk.
✅ Auteur van meerdere succesvolle boeken over sport & topsporters
Verhalenverteller pur sang.
✅ Theater- en podiumervaring met o.a. Jacques Vermeire en solo shows
Een spreker die zijn publiek weet te boeien én entertainen.
✅ Spreekt met passie, kennis en inlevingsvermogen
Ideaal voor symposia, bedrijfsevents, culturele centra of sportgalas.
Over Ruben Van Gucht
Ruben Van Gucht is een gepassioneerd sportjournalist met een neus voor het verhaal achter de atleet. Hij schreef onder andere boeken over Johan Museeuw, Bernard Hinault, en De Kleedkamer. Met zijn brede ervaring als radio- en tv-presentator, interviewer en moderator, is hij de ideale gastheer voor zowel grote als kleinschalige evenementen.
Zijn stijl is open, authentiek en inhoudelijk onderbouwd, met net genoeg humor om het luchtig te houden. Of hij nu een debat leidt, een spreker aankondigt of zelf zijn verhaal brengt: Ruben maakt indruk en blijft bij.
Boek Ruben Van Gucht voor jouw evenement en laat het publiek genieten van topsport in woorden.