29-06-2026

Als er deze zomer één track voor absolute euforie gaat zorgen op de mainstages, dan is het 'The Last Time'. AFROJACK deelde de studio met de mannen van Sick Individuals en geloof ons: dat hoor je vanaf seconde één. De melodische sound van deze Nederlandse zwaargewichten smelt samen tot een anthem dat gemaakt is voor de allergrootste podia ter wereld. Pure adrenaline met een ziel, perfect voor een stampvolle openluchtarena.
AFROJACK draait natuurlijk al eeuwen mee in de absolute eredivisie van de dance. Maar in plaats van achterover te leunen, laat hij hier zien dat zijn sound scherper is dan ooit. Gooi daar de geniale hooks van Sick Individuals bij - de heren ademen progressive house en bewezen met o.a. 'Wasting Moonlight' al dat ze anthems kunnen bouwen - en je hebt vuurwerk.
De perfecte opvolger van 'In My World'
De release sluit dan ook vlekkeloos aan op AFROJACK’s vorige track, 'In My World' met Aloe Blacc. Waar die hit iedereen al een fantastische vibe bezorgde, geeft 'The Last Time' diezelfde emotie arendsvleugels, klaar om met 130 bpm over een uitzinnige festivalweide te heersen. De tekst raakt de juiste snaar en heeft de dynamiek van een echte banger. Het is het bewijs dat een goede festivalplaat best een emotionele lading mag hebben, zolang de ontlading daarna maar keihard is.
Kippenvel
Wat deze track zo goed maakt? Precies die balans. Sick Individuals staan erom bekend dat ze producties afleveren die vlijmscherp zijn. De vocalen trekken je meteen het verhaal in en bouwen een voelbare spanning op, waarna de track op het juiste moment losbarst en de pompende mainstage-vibe het overneemt. Het is de perfecte mix van goede storytelling en brute kracht. Voor dit type plaat openen dj's wereldwijd hun USB-sticks maar al te graag.
Handen in de lucht en gaan
Het mag duidelijk zijn: de zomer heeft er een serieuze kandidaat voor 'track van het jaar' bij. 'The Last Time' breekt de hemel open en zorgt dat duizenden gezichten zich met gesloten ogen naar boven richten om zich gewillig te laten overspoelen door een stortbui van geluid. Live op het heilige gras of keihard in de auto met de ramen naar beneden; deze melodie laat je de komende maanden sowieso niet meer los. Zet je schrap!
'The Last Time' van AFROJACK & Sick Individuals is digitaal beschikbaar.
