16-07-2026

Na een succesvolle eerste editie deze zomer in Kortenberg, keert Play that Song op zaterdag 25 juliopnieuw terug naar het Kennedyplein in De Haan. Het populaire muziekformat van Proximus nodigt iedereen uit voor een gratis avond vol liveoptredens, televisie-opnames en zomerse sfeer, met een line-up die verschillende generaties muziekliefhebbers aanspreekt.
Het Kennedyplein in De Haan wordt, net als vorig jaar, omgetoverd tot een bruisend openluchtevent. De opnames hiervan resulteren in verschillende tv-afleveringen die worden uitgezonden op Pickx+ en Proximus Showcase.
LINE-UP
Tijdens Play that Song Live passeren opnieuw heel wat bekende artiesten de revue, goed voor een gevarieerde mix van Nederlandstalige muziek, pop- en feestmuziek, en internationale klassiekers.
Christoff maakt zijn opwachting en laat zijn nieuwste single op het publiek los. Glennis Grace brengt het beste van Whitney Houston en ook superster Snelle komt helemaal vanuit Nederland naar het Kennedyplein. JOB (Dutchtuber) is niet alleen een internetfenomeen, maar komt in De Haan tonen dat hij naast vlogs ook songs maakt als de beste. Het feestje wordt in De Haan in gang getrapt met Swoop en ook Aurélie zal solo van zich laten horen. De Gentse Line De Dauw - bekend uit de tv-serie Milo en van haar passage in the Voice Van Vlaanderen - komt haar nieuwe single brengen.

Vlnr boven: Christoff, Glennis Grace, Snelle, Job, Swoop
Vlnr onder: Aurélie, Line De Dauw, Daan Keisse (Dear Evan Hansen), Vajèn van den Bosch (Evita), Celien Hermans
De cast van Dear Evan Hansen brengt musicalvibes naar de kust. Een ander bijzonder moment wordt ongetwijfeld het optreden van Vajèn van den Bosch, die naar De Haan afzakt in het kader van de musical Evita. Zij brengt er de iconische klassieker Don't Cry For Me Argentina, een exclusieve vooruitblik op de productie die dit najaar in première gaat in Antwerpen.
Ook Celien Hermans is van de partij. Zij zal voor de invulling van Play that Song Showcase zorgen en brengt daarin o.a. een ode aan mama Margriet.
PRAKTISCH
De presentatie is opnieuw in handen van Katja Retsin, Maksim Stojanac en Sverre Denis.
Vanaf 18.30u. zorgt een dj voor een swingende opwarming van de avond. Om 19.30u. starten de tv-opnames voor Play that Song Live. Rond 21.40u volgt Play that Song Showcase en aansluitend neemt een dj het over voor een dansbare afsluiter tot 23.00u.
Op elke locatie worden vier afleveringen opgenomen en Proximus serveert gedurende 12 weken het beste van eigen bodem op Pickx+ en Proximus Showcase, met een tweede seizoen van Play that Song dat groter, interactiever en minstens even meezingbaar wordt. Wie geen Proximus-klant is, hoeft niets te missen en kan terecht bij MENT55.
Na deze opnames in De Haan zal Play that Song nog halt houden in De Panne op 26 september.

Nieuw: jij bepaalt mee de soundtrack op een gloednieuwe website
Dit seizoen zet Play that Song een stap verder met een gloednieuwe interactieve website. Kijkers kunnen via playthatsong.be afleveringen herbekijken, reageren, connecteren met andere fans én stemmen op The Sound of Play that Song. Die input wordt actief meegenomen in de samenstelling van het programma. Met andere woorden: jouw muzieksmaak krijgt eindelijk zendtijd.
Meer info op www.playthatsong.be.


